MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 6627756
nr 662 7756
Sekretär
engelsk stil, längd: 76, djup: 46, höjd: 101
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 18 oktober 2010
kl 18:36:59
350 kr
400 kr
900 kr
500 kr
700 kr
950 kr
1.300 kr
1.200 kr